Babin kolektiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Babin kolektiv

forum mladih ljudi, filozofa, umetnika i ostalih koji poštuju Babu i njenu božansku ličnost
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Anime manga crtani filmovi

Go down 
5 posters
AuthorMessage
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

Anime manga crtani filmovi Empty
PostSubject: Anime manga crtani filmovi   Anime manga crtani filmovi Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 12:22 pm

pretpostavljam da ste svi vec odavno vatreni fanovi ovog japanskog proizvoda koji nas je sve osvojio u jednom dahu.
pa eto, nadam se da je tema na pravom mestu, mislim film topik, ipak su to crtani`filmovi`.lolz
neka ovo bude mesto za predloge , nove anime , sta volite sta ne.koji su vam omiljeni likovi , a koji pak , ne:)
ja cu prvi da nabrojim koji se mene najvishe svidja(staaaaaaaarii zavet)heheh
jocolor

1.NARUTO - obicne i shipuden epizode, filmovi i ostali dodaci.ako niste znali svaki lik u ovom crtanom filmo, ili skoro svaki, ima zapravo svoj rodjendan u stvarnosti, tako je recimo Uzumaki Narutoov rodjendan valjda 10. oktobra.da da , i to je dan kada se u japanu deca i fanovi bave sportskim aktivnostima, verovatno, zbog same prirode Naruta.
on mi je ujedno omiljeni lik, posle njega sledi ,Jirayia,Hatake Kakashi, zatim Rock Lee,Hyuga Neji, Gaara,Shikamaru ...

2.Samurai champloo.svako ko je odgledao ovaj crtani zalepilo mu se srce za isti , bar se nadam.jako zanimljiv, dogadjaji su u feudalnom japanu, ima primesa hip hopa.Razz
glavni likovi, Jin pokvareni samuraj,Mugen pirat i Fuu slatka bivsa sluzavka u dampling restoranu.
sticajem okolnosti , svo troje trazepo celom japanu Fuuovog samuraja koji mirise na suncokret o_O.zanimljivo

3.Full Metal Alchemist.ovaj crtani je pravo ludilo.pricha je jako kvalitetna, umalo nisam zaplakao na kraju drugog serijala.da da.tuzno i veselo.ovaj crtani je proglasen za najbolji anime crtani film.

4..Berserk, ovo morate odgledati.slazem se da je starijeg datuma , ima primesa epske fantastike.da da.veoma tuzan.

5.record of loddoss war. ima dva serijala, posedujem oba, ali je zanimljivo da jos uvek nisam odgledao drugi, nikako da nadjem vremena.odlican je.mada mi deuje kao kopija gospodara prstenova, no , ipak je dobar.

uhh ne mogu se setiti ni jednog ,no ostavljam vama da nastavite.pretpostavljam da sora22 ima mnogo o ovome da kaze:))
ubice me sto sam stavio Ful Metal Alkemist na 3. mesto i jos gore sto nisam spomenuo Bleach.hahahah
Back to top Go down
Space Rasta

Space Rasta


Posts : 23
Join date : 2007-10-31
Age : 36
Location : Galaxy Far Far Away

Anime manga crtani filmovi Empty
PostSubject: Re: Anime manga crtani filmovi   Anime manga crtani filmovi Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 1:41 pm

nisam bash neshto preterano gledao animu,al imam na disku Afro Samurai,shto je mnoooooooogoooo dobroooo..... Laughing Laughing bounce bounce cheers
Back to top Go down
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

Anime manga crtani filmovi Empty
PostSubject: Re: Anime manga crtani filmovi   Anime manga crtani filmovi Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 1:51 pm

ogledao sam prvih 4 ili 5 epizoda.dobro je nacrtano, ali mi se nije svideo.
moram da dodam sledece, svai anime moze da bude dobar samo ako je na japanskom.prokleti engleski jezik umesto japanskom u anime crtanom filmu, pa to je BEDNO.
setih se jos jednog dobrog crtanog filma,
SAMURAI DEEPER KYO.zanimljiv je
Back to top Go down
Space Rasta

Space Rasta


Posts : 23
Join date : 2007-10-31
Age : 36
Location : Galaxy Far Far Away

Anime manga crtani filmovi Empty
PostSubject: Re: Anime manga crtani filmovi   Anime manga crtani filmovi Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 2:00 pm

i ima samo 5 epizoda,meni je bash bio super.....
moram da pokupim od druga anima ima on zzzgomilu toga,pa da se malo lozhim bounce Very Happy affraid Twisted Evil Twisted Evil Cool
Back to top Go down
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

Anime manga crtani filmovi Empty
PostSubject: Re: Anime manga crtani filmovi   Anime manga crtani filmovi Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 2:06 pm

samo napred , ali veruj mi anime bez japanskom je njesra!
Back to top Go down
sora22

sora22


Posts : 25
Join date : 2007-10-29
Age : 39

Anime manga crtani filmovi Empty
PostSubject: Re: Anime manga crtani filmovi   Anime manga crtani filmovi Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 2:16 pm

ja cu samo reci full metal alchemist. Majka svih anima. najbolji i najjaci crtani ikada napravljen. ljudi obavezno ga pogledajte
Back to top Go down
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

Anime manga crtani filmovi Empty
PostSubject: Re: Anime manga crtani filmovi   Anime manga crtani filmovi Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 3:24 pm

@kolega Space
daću ti ja neke anime, nije problem

@tema

naravno da sam fanatik za anime, napisaću kasnije moje viđene tog fenomena današnjice.
trenutno gledam Ergo Proxy ! Like a Star @ heaven
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

Anime manga crtani filmovi Empty
PostSubject: Re: Anime manga crtani filmovi   Anime manga crtani filmovi Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 3:53 pm

ja nikako da se nateram da pogledam to.i ostale one anime sto si mi dao, nista nisam pogledao.o boze kako sam samo lenj.
Back to top Go down
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

Anime manga crtani filmovi Empty
PostSubject: Re: Anime manga crtani filmovi   Anime manga crtani filmovi Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 4:19 pm

sve ćeš jednog dana platiti ! Twisted Evil
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
sora22

sora22


Posts : 25
Join date : 2007-10-29
Age : 39

Anime manga crtani filmovi Empty
PostSubject: Re: Anime manga crtani filmovi   Anime manga crtani filmovi Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 4:29 pm

ja trenutno gledam poslednju epizodu blecha. poceo sam da gledam yuni koki. extra crtani i prica.
Back to top Go down
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

Anime manga crtani filmovi Empty
PostSubject: Re: Anime manga crtani filmovi   Anime manga crtani filmovi Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 4:39 pm

Odgledah sinoć sa Sorom22 sa ovog foruma najlepši dugometražni anime u životu. Zove se
'' Howl's Moving Castle ''. Ono je najlepša i najmaštovitija bajka, atmosfera taaakooo autentična i maglovita, tako nemirna i tako spokojna. Ma vidite kakav je utisak film ostavio na mene kad sam pošandrcao skroz... I love you

disney.go.com/disneypictures/castle/
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

Anime manga crtani filmovi Empty
PostSubject: Re: Anime manga crtani filmovi   Anime manga crtani filmovi Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 4:40 am

Ergo proxy .veoma dobar anime, slichan Ghost in the shell-u , koji je jedan od najboljih.
Back to top Go down
Space Rasta

Space Rasta


Posts : 23
Join date : 2007-10-31
Age : 36
Location : Galaxy Far Far Away

Anime manga crtani filmovi Empty
PostSubject: Re: Anime manga crtani filmovi   Anime manga crtani filmovi Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 7:49 pm

Lazmodar wrote:
@kolega Space
daću ti ja neke anime, nije problem

@tema

naravno da sam fanatik za anime, napisaću kasnije moje viđene tog fenomena današnjice.
trenutno gledam Ergo Proxy ! Like a Star @ heaven
ok! Very Happy
tenk ju kolega lazmodare!! Very Happy
anime je skroz bash-bash, lozhiona one najgore vrste!! Twisted Evil Cool Laughing
a vidjenje shirokih narodnih masa tog fenomena danashnjice jeste: SRANJE!BZVZ!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Very Happy Very Happy
Back to top Go down
AnimeBOY




Posts : 2
Join date : 2012-05-08
Age : 30

Anime manga crtani filmovi Empty
PostSubject: POZDRAV    Anime manga crtani filmovi Icon_minitimeTue May 08, 2012 2:21 am

Lazmodar wrote:
sve ćeš jednog dana platiti ! Twisted Evil

Pre svega pozdrav tebi admine, kao i svim anime/manga fanovima...
JA SAM JEDAN OD ONIH "PACENIKA" koji se ne skidaju sa ovih crtaca....
Moze li iko od vas u pricatnoj poruci, ili ovako javno da mi posalje linkove sajtova na kojima gledate SVE OVE ANIME/MANGA CRTACE O KOJIMA STE PISALI? Very Happy

HVALA UNAPRED SVIMA! Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Anime manga crtani filmovi Empty
PostSubject: Re: Anime manga crtani filmovi   Anime manga crtani filmovi Icon_minitime

Back to top Go down
 
Anime manga crtani filmovi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Babin kolektiv :: Kolektiv :: Film-
Jump to: