Babin kolektiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Babin kolektiv

forum mladih ljudi, filozofa, umetnika i ostalih koji poštuju Babu i njenu božansku ličnost
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 extremni sportovi?

Go down 
5 posters
AuthorMessage
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

extremni sportovi? Empty
PostSubject: extremni sportovi?   extremni sportovi? Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 7:05 pm

da li neko od vas pilica upraznjava neki extremni sport? danas su ovi sportovi jako popularni.
evo da pochnem prvi.pre svega , kada bih imao mogucnosti, upraznjavao bih svaki extremni sport koji postoji, ali zbog novca, opreme, i svega ostalog potrebnog, moje zelje o mogucnosti su svedene samo na sledece spotove:

-aggressive inline skating (u zajecaru postoji skejt pak, da da)
-mountain bike ,downhill disciplina
-trekking
Back to top Go down
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

extremni sportovi? Empty
PostSubject: Re: extremni sportovi?   extremni sportovi? Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 7:07 pm

Ja bih padobranstvo, parglajding i slične.
Paintball sam iskusio više puta, uber kul !
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
34.788%...complete

34.788%...complete


Posts : 78
Join date : 2007-10-30
Age : 35
Location : vinnlandia

extremni sportovi? Empty
PostSubject: Re: extremni sportovi?   extremni sportovi? Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 11:21 pm

da,padobranstvo je jako zanimljivo..
Back to top Go down
http://www.myspace.com/headsetformultimedia
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

extremni sportovi? Empty
PostSubject: Re: extremni sportovi?   extremni sportovi? Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 11:44 am

jeste naravno.ali je i veoma smrtonosno.moj stariji brat je imao prilike da slika zadnji let jednog pilota.covek se bavio vise od 10 godina paraglajdingom, i zbog vetra koji je dunuo sa strane , savio mu je jedno krilo, te je poceo naglo da pada u spirali.kada je pao bio je ziv, ali je imao unutrasnje krvarenje, tako da je umro na putu ka bolnici.jako zalosno i tragicno.
mozete saznati na sledecem sajtu vise o ovome.

http://www.x3mgym.com/forum/index.php/topic,731.0.html
http://www.x3mgym.com/forum/index.php/topic,734.0.html

kako su njegove kolege rekle, neka mu je plavo nebo
Back to top Go down
Large

Large


Posts : 5
Join date : 2007-10-30
Age : 35

extremni sportovi? Empty
PostSubject: Re: extremni sportovi?   extremni sportovi? Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 4:12 pm

Za mene ne postoje extremni sportovi! Ja to zovem opasni hobi, kljucanje adrenalina. Imao sam prilike malo njih da probam, i odabrao sam neke kojima se aktivno bavim. Leti kada imam slobodnog vremena, vozim biciklu - spustam se niz kraljevicu, a kad imam cime da odem, Rtanj je prava atrakcija, nesto neverovatno, traje 4 sata bez prestanka (penjanje i spustanje). Na moru vozim Jet ski, i skijam na vodi. Ove god. moram da probam letenje padobranom, bezopasno je. Mada pored svega ovog moje najvece zadovoljstvo je vezano za zimu, cekam samo da padne sneg i da isteram sanke Ski-Doo, svakog vikenda idem na Kop. tamo se stvara prava doza adrenalina, osvajanje vrhova po neutabanom snegu. Sanke lete brzinom od 130km/h, magicna brzina na snegu... to be continued!!!

www.ski-doo.com moje su GTX nisu najbolje ali su extra, jedine za 3 osobe!


Last edited by on Fri Nov 02, 2007 6:46 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

extremni sportovi? Empty
PostSubject: Re: extremni sportovi?   extremni sportovi? Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 4:14 pm

auu te sanke su me vec privukle , moram da priznam.daj neki link ili sliku da vidim kako to izgleda.
Back to top Go down
Zmaj Ognjeni

Zmaj Ognjeni


Posts : 11
Join date : 2007-10-29

extremni sportovi? Empty
PostSubject: Re: extremni sportovi?   extremni sportovi? Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 10:26 am

konstanca i ja, na braniku ekstremnih sportova u Zajecharu.
Akcija sa znakom bolja nego hiljadu parkova. I sokovi, i ranchevi.. i imbusi.. i znojenja. I padanja, i krvi...
Love it.
Back to top Go down
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

extremni sportovi? Empty
PostSubject: Re: extremni sportovi?   extremni sportovi? Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 1:55 am

da da ognjene, to je bilo mnogo dobro Smile
life, koji je tada bi ou izgradnji, lichio je na rushevinu.ognjen i ja nadjemo dva znaka, tj. shipke, znakovi nam nisu trebalo:P napravimo improvizovani skejt park, i ludujemo :)kad pogledam malo bolje, ti i ja smo jedini i ludovali na taj nachin.
Back to top Go down
Sponsored content





extremni sportovi? Empty
PostSubject: Re: extremni sportovi?   extremni sportovi? Icon_minitime

Back to top Go down
 
extremni sportovi?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Babin kolektiv :: Kolektiv :: Sport-
Jump to: