Babin kolektiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Babin kolektiv

forum mladih ljudi, filozofa, umetnika i ostalih koji poštuju Babu i njenu božansku ličnost
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Pevate ? Svirate ? Imate bend ?

Go down 
+2
princ od vlasku malu
Lazmodar
6 posters
AuthorMessage
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

Pevate ? Svirate ? Imate bend ? Empty
PostSubject: Pevate ? Svirate ? Imate bend ?   Pevate ? Svirate ? Imate bend ? Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 3:19 pm

Mene su moji naterali kao klinca da idem u muzičku a meni je sve što mora da se radi gnusno te tako izgubih svaki kontakt sa sviranjem...
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
princ od vlasku malu

princ od vlasku malu


Posts : 18
Join date : 2007-10-30
Age : 37
Location : Vlaska mala

Pevate ? Svirate ? Imate bend ? Empty
PostSubject: Re: Pevate ? Svirate ? Imate bend ?   Pevate ? Svirate ? Imate bend ? Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 4:49 pm

jea!
svirim pomalko u klavir (samo z bele dirke (gstro)) i gitaru i struzem intenzivno s "chukala"
od orkestri posedujem Opa! Dedin Rep Odred, DuhIstoka, i Medjuplanetarni vokalno-instrumentalni sastav za sve vrste svechanosti - Tetini iz Vlasku malu!

Prrrtta!
a ti?
Back to top Go down
http://www.myspace.com/opadedin
34.788%...complete

34.788%...complete


Posts : 78
Join date : 2007-10-30
Age : 35
Location : vinnlandia

Pevate ? Svirate ? Imate bend ? Empty
PostSubject: Re: Pevate ? Svirate ? Imate bend ?   Pevate ? Svirate ? Imate bend ? Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 5:15 pm

sviram gitaru..mada ja vishe volim da kazem da ne znam da sviram,al aj.. shto se tiche bendova and so on.. tenutno imam projekat sa bratom "hedseat for multi-media" koji je bio zezanje,ali od kada smo se pojavili na spejsu neke stvari su se promenile tako da sada ozbiljnije shvatamo sve to.. s tim se tu jedva i primecuju nashe vjeshtine na gitari zato shto je vrsta elektronike u pitanju
Back to top Go down
http://www.myspace.com/headsetformultimedia
Stsh

Stsh


Posts : 68
Join date : 2007-10-30
Age : 36
Location : Where The World Bleeds White

Pevate ? Svirate ? Imate bend ? Empty
PostSubject: Re: Pevate ? Svirate ? Imate bend ?   Pevate ? Svirate ? Imate bend ? Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 5:00 pm

Ishla sam kao klinka u muzichku i svirala sam gitaru. Mojima sam mozak popila i pristali su. Upisala sam, svirala sam, smorila sam se. Zashto? Zato shto sam bila kreten. ja sam odmah htela da drljam u elektrichnu, da sviram Metaliku, da budem rock star. A to ne mozhe tako. Mislim, mozhe, ali ne u muzichkoj shkoli. Sad mi je malo zhao. Gitaru sam poklonila i nikad je vishe nisam uzela u ruke.

Posle toga sam htela da krenem na solo pevanje, ali sam shvatila da cje to josh vishe da me smori, pa onda na jazz pevanje - ista pricha... Onda sam bila u nekom bendu i to mi je isto bilo jako dosadno. Sad pevushim dok se tushiram i kada se skupi neko drushtvance... Nishta ozbiljno. Dobila sam ponudu da pevam pratecje vokale na jednom albumu koji se trenutno snima, pa cjemo da vidimo shta cje od toga da bude. Mozhda postanem kafanska pevaljka, ko zna? (:
Back to top Go down
http://www.myspace.com/charobni_akord
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

Pevate ? Svirate ? Imate bend ? Empty
PostSubject: Re: Pevate ? Svirate ? Imate bend ?   Pevate ? Svirate ? Imate bend ? Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 6:05 pm

veoma zalosno , da da trebalo je , ili bolje nastavi da sviras sada
ja sviram gitaru, tacnije ucim da sviram , i ceo zivot cu uciti da sviram gitaru,akusticnu , koju sam kupio od vlasnika ovoga skuuuuppaaa(foruma)
mislim da cu ceo zivot gledati u slike i video snimke Paka de Lusije i pokusavati da sviram flamenko.samouk sam, mada je mene i mog brata blizanca mama upisala u muzicku da sviramo klavir.mi smo se samo bili.sada sviram aksticnu gitaru i iznashao sam da je flamenko jako spiritualan, sharen, iscrtan i ispunjen raznim bojama.za uvek ce biti u meni!
inache sviram gitaru otprilike 6 godina. "sviram" flamenko , prstima naravno.imam nokte samo na desnoj ruci i izgledam kao ganci sa istom tom rukom.Smile
najvise mi se svidja stil flamenka BULERIA,veseli i brzi ritam.veoma komplikovan.otvoricu topik i tamo objasniti o postaviti linkove:)
Back to top Go down
Jimmy Page

Jimmy Page


Posts : 18
Join date : 2007-11-02
Age : 38
Location : Konjarnik

Pevate ? Svirate ? Imate bend ? Empty
PostSubject: Re: Pevate ? Svirate ? Imate bend ?   Pevate ? Svirate ? Imate bend ? Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 8:36 pm

Svirao sam gitaru intenzivno dok nisam došao na faks. Bio u nekoliko rok bendova. Neki bili kloš, a neki malo uspešniji što se tiče klupskih svirki i tako...
Imam dve gitare, električnu Kramer XLVI i klasičnu, a nadam se trećoj naredne godine.

Inače, potpisujem da je sviranje najbolji lek za smirenje i transformaciju negativne energije u pozitivnu. Znate onaj osećej - dođeš kući nadrkan, odvrneš pojačalo do daske i nabudžiš drajv na istom da se tresu svi zidovi.

Brrrrr.... Naježio sam se.

Vrh osećaj.
Back to top Go down
34.788%...complete

34.788%...complete


Posts : 78
Join date : 2007-10-30
Age : 35
Location : vinnlandia

Pevate ? Svirate ? Imate bend ? Empty
PostSubject: Re: Pevate ? Svirate ? Imate bend ?   Pevate ? Svirate ? Imate bend ? Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 6:55 pm

kupite mi FRAMUS RENGADE PRO i(li) FRAMUS DIABLO 7STR za moa djus! hvala! Wink
Back to top Go down
http://www.myspace.com/headsetformultimedia
Sponsored content





Pevate ? Svirate ? Imate bend ? Empty
PostSubject: Re: Pevate ? Svirate ? Imate bend ?   Pevate ? Svirate ? Imate bend ? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pevate ? Svirate ? Imate bend ?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Babin kolektiv :: Kolektiv :: Muzika-
Jump to: