Babin kolektiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Babin kolektiv

forum mladih ljudi, filozofa, umetnika i ostalih koji poštuju Babu i njenu božansku ličnost
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Counter Strike

Go down 
+5
Large
simbell
Praetor
vaspitna palica
Lazmodar
9 posters
AuthorMessage
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

Counter Strike Empty
PostSubject: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 5:00 pm

Da li ste čuli za ovu igricu(jok niste) ? Da li je igrate, koliko dugo, imate klan, omiljena mapa, oružje, najluđi frag ? Sve o CS-u !


tongue


Last edited by on Mon Oct 29, 2007 5:03 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
vaspitna palica

vaspitna palica


Posts : 61
Join date : 2007-10-29
Age : 34
Location : Zajechar , AVNOJ BEJBI !

Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 5:01 pm

chuo sam ... Very Happy
Back to top Go down
http://www.myspace.com/djukavnoj
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 5:03 pm

Gde si čuo za CS, u Grljanu?
lol!
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
vaspitna palica

vaspitna palica


Posts : 61
Join date : 2007-10-29
Age : 34
Location : Zajechar , AVNOJ BEJBI !

Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 5:06 pm

buahhaa ... da ...
ne chuo sam od nekih drugova ... kazhu zaraza ... Very Happy
Back to top Go down
http://www.myspace.com/djukavnoj
Praetor

Praetor


Posts : 17
Join date : 2007-10-29

Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 7:57 pm

I ja sam cuo za CS... 'el to ono sa shto moze ono da se kupi pa se onda ubije onaj tamo drugi i ima nesto zbog cega pobeli ekran ?
Back to top Go down
simbell

simbell


Posts : 40
Join date : 2007-10-29
Age : 34
Location : under your blanket

Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 8:05 pm

^ e aj mi narezhi cs, ocu i ja da igram preko neta
Back to top Go down
vaspitna palica

vaspitna palica


Posts : 61
Join date : 2007-10-29
Age : 34
Location : Zajechar , AVNOJ BEJBI !

Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 8:33 pm

^nema mesta Mad
Back to top Go down
http://www.myspace.com/djukavnoj
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 10:39 pm

Znači CS teče mojim venama. Very Happy
Bila je to ljubav na prvi pogled, tačno se sećam gde i kada sam prvi put video da neko igra. Dekić i Aca Popović u nekoj praistorijskoj igraoni u avnoju kraju, igrali su 1vs1, mapa aztec. Bukvalno sam počeo da balavim kada sam video o čemu se tu radi. Sledeći susret sa CS-om i moji prvi pokušaji igranja su se desili ni manje ni više nego u Babinom svetilištu ---> 3NITY-ju. Like a Star @ heaven

Cool
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
Large

Large


Posts : 5
Join date : 2007-10-30
Age : 35

Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 8:45 pm

6,7,8 razred = 3nity (4ever)
I,II god. = Inter Deal
III god. = Verat
IV god. = Otkrio sam cs preko interneta... WoW!!!

CS je jedna od mojih opsesija!
Kad ce bre da igramo nesto...?!
Back to top Go down
simbell

simbell


Posts : 40
Join date : 2007-10-29
Age : 34
Location : under your blanket

Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeWed Oct 31, 2007 2:32 am

skinuh cs i sad ga pichim preko neta, i mnogo sam dlu
Back to top Go down
Space Rasta

Space Rasta


Posts : 23
Join date : 2007-10-31
Age : 36
Location : Galaxy Far Far Away

Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 1:46 pm

jbt ne mogu da verujem da josh pikate cs Shocked Very Happy ,dajte deco odrastite vec jednom Exclamation Cool
(khm...kad cemo...khm...da se...khm...pok....khm...pokoljemo malo...khm... ) Laughing bounce
Back to top Go down
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 1:58 pm

hahah i ja sam chuo za CS.jel to dobro?chuo sam da se koristi kao premaz na hlebu:P
haha , prvi put sam video tu igru u 3nitiju valjda.znam da sam kao i lazar pocheo da balavim.secam se dana kada je bilo besplatno u igraonici, skoro 3 meseca je bilo tako, besplatno.nakon toga svima nam je u srcu sraso triniti.
znam da je bilo 10 kompa, i svi smo igrali neke smesne mape.niko nije znao gde se nalazi.tada su dani CS-a bili velicanstveni, svi smo bili na naki nachin jednaki u neznanju.bilo je zanimljivo , jer nisi mogao da pogodis nikoga, mislim on ojedan metak head shot i slichno , zbog chega sma i prestao da ga igram.mada sam se skoro vratio na CS source.svidja mi se grafika, zvuk oruzija.igram naravno sa botovima, igra m ise neka pucacka igrica.mada , ne bi mi nista smetalo da igram sa vama na nekom turniru,ako ima zovite.moje vestine iz klana Ronin, nisu otupile.cak su i bolje.
Back to top Go down
Space Rasta

Space Rasta


Posts : 23
Join date : 2007-10-31
Age : 36
Location : Galaxy Far Far Away

Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 2:07 pm

.....da i onda su doshli idioti i pocheli da se proseravaju sa AVM-ovima,i onda je bilo bash onako bezveze,i onda je bilo dogovaranje da nesmeju vishe AVM-ovi da se uzimaju,zamisli jbt Shocked Shocked ,kao mozhesh da igrash al smesh samo da se krecesh jbt Laughing Very Happy Shocked ,i onda se igralo sve slabije i slabije,i onda,i onda,i onda,i onda se smoirih,i onda sam tako prestao da pikam CS (wtf is CS? Shocked ),i basho onako.... Very Happy Very Happy
Back to top Go down
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 2:13 pm

aham, otprilike je bilo tako
Back to top Go down
Sublimacija

Sublimacija


Posts : 1
Join date : 2007-11-04
Age : 37
Location : Beograd a rodni grad, naravno, Zajecar

Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 7:13 pm

Da l' se jos uvek igra CS toliko zarazno?
Ma daj, treba da otvore neku kliniku za skidanje sa CS-a.
Back to top Go down
sho)))mi

sho)))mi


Posts : 40
Join date : 2007-10-31
Age : 33
Location : Serbia,United Territories of Europa,Vinnland

Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 9:17 pm

ja sam oduvek bio zatucan za CS,mada volim da odigran koju partiju sa komsijom...
























al bez sifre Very Happy
Back to top Go down
Praetor

Praetor


Posts : 17
Join date : 2007-10-29

Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 11:37 pm

hm... da ne objashnjavam istoriju igranja... sve u svemu igram od cini mi se 2001 ... tada se otvorio 3nity cini mi se... Very Happy

Sada igram preko neta ... najvishe sam na CW serverima igram mixeve 5vs5. A povremeno udjem na exe public 4 fun...

lepo rece Lazar... CS tece venama... Very Happy inace CS nije igrica... vec e-sport.

Omiljena mapa de_dust2 , de_train... omiljeni frag... ima ih puno Very Happy ali uglavnom kada refleksno skinem nekog u skoku sa headshoot-om Very Happy

Klan ? 3nity !!!

Inace Lazare imash quest da uzmesh shto pre ADSL ... da bi toooopili !

a inace ljudi koji kazu da je cs igrica i da odrastu i da je to glupo... nikada nisu iskusili ni shvatili CS i njegovo pravo znacenje... To nije igrica gde se neko ubija i ima krvi, CS = timska igra + koriscenje mozga + refleksi .

Inace neko pomenu CS:Source ... Ceo je izbagovan i vrlo hardverski zahtevan... jedino shto ima lepshu grafiku ali to je skroz nebitno...

Trenutno se igra 1.6 verzija ... za 1-2 godine bi trebalo da pocne da se igra CS-ProMod ... to je klonirani 1.6 u CS:Source okruzenje... Odnosno isti 1.6 sa boljom grafikom i gravitacijom ali sushtina ostaje ista i iste mape.

gl hf Smile
Back to top Go down
Praetor

Praetor


Posts : 17
Join date : 2007-10-29

Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 8:04 pm

Back to top Go down
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 1:18 pm

Video sam ovo i opet sam se najezio kad sam odgledao.
Uuuufffff....eletronic sports je definitvno jedna od retkih stvari kojima zelim da se bavim u zivotu. Ne moram da budem igrach, mogu i trener, menadzer, organizotor...

sunny
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
Sponsored content





Counter Strike Empty
PostSubject: Re: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitime

Back to top Go down
 
Counter Strike
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Babin kolektiv :: Kolektiv :: Igre i igrice-
Jump to: